Krizová komunikace, která všechno jenom zhorší. Nebuďte jako princ Andrew
Britský princ Andrew, vévoda z Yorku, se zamotal do kauzy kolem amerického finančníka Jeffreyho Epsteina a neposlouchal rady expertů na PR. Podle toho to také dopadlo.
Novinář a odborník na sociální sítě
Britský princ Andrew, vévoda z Yorku, se zamotal do kauzy kolem amerického finančníka Jeffreyho Epsteina a neposlouchal rady expertů na PR. Podle toho to také dopadlo.
Mezi letní vládní krizi a stopování pumy prchající napříč republikou se minulý týden okrajově vklínilo téma, které otevřel Deník N. Jeden z úředníků ministerstva spravedlnosti píše na internetové portály články s ostrými postoji vůči Evropské unii nebo blogy o českých politických stranách, zejména ODS. Texty se kromě jeho osobních stránek objevují i na webech, jako je Protiproud.
Jak by to dopadlo, kdyby ve StarDance tančili novináři a argumentovali tak, jak jsou zvyklí?
Chyby, které vám zavřou cestu do médií, nejsou zas tak překvapivé.
Pomůže tištěným novinám, když přestanou vycházet na papíře a budou jenom na internetu? Britská studie to nevidí tak jednoduše.
V médiích i politice je logicky vysoká spotřeba odborníků. Je ale varující, když humanitární praxi posuzuje někdo, koho nezná nejenom profesní komunita, ale ani Google.
Nastala úplně bizarní situace, kdy investigativní reportéři Timesů začali pátrat po tom, kdo je anonymním zdrojem jejich kolegů z komentářové rubriky.
Co nového zase tweetnul Donald Trump? Vážně vás to zajímá?
Když se stane vašim zákazníkům nějaká tragédie, to poslední, co byste měli dělat, je házet na ně špínu.
Univerzita Karlova pořádá 16. 11. 2017 od 19.30 do 20.30 v Kampusu Hybernská 4 debatu „Současnost, budoucnost, smysl a úloha médií“.